Складові тарифу на постачання теплової енергії

Тариф на постачання теплової енергії ТОВ «Смілаенергопромтранс» складається з багатьох складових, зокрема з вартості виробництва тепла на установках з використанням нетрадиційних джерел енергії, з вартості виробництва тепла з використанням природного газу, з вартості  транспортування теплової енергії та ін.

Як зазначено вище лише однією з багатьох цих складових тарифу є вартість виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних джерел енергії.

При здійсненні ліцензованої діяльності у 2015 році ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» при розрахунку тарифу на постачання теплової енергії застосувало як його складову тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії 592,35 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) відповідно до постанови НКРЕ від 12.12.2013 року № 1563.

Протягом 2016- 2018 рр. ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС»  при  здійсненні ліцензованої діяльності при розрахунку тарифу на постачання теплової енергії застосувало як його складову тариф на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії – 791,88 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) відповідно до постанови НКРЕКП від 10.12.2015 року № 2939.