ВИМОГИ
           щодо кількісних і якісних показників послуг
             та зменшення плати у разі їх відхилення
 від нормативних
|

Вид послуги Кількісні і якісні показники Відхилення від показників

Допустимий строк відхилення від показників

Зменшення плати за надані послуги  у разі перевищення допустимого строку відхилення від їх показників Розрахункова одиниця
Централізоване опалення Своєчасний початок і закінчення   опалювального сезону (протягом трьох діб із середньодобовою температурою 8 град.C)           Надання послуг з централізованого    опалення пізніше    встановленого строку або дострокове      закінчення опалювального  сезону на 3,3 відсотка місячної плати  за кожну добу   перевищення допустимого строку    відхилення від  показників (у разі оплати     послуг щомісяця протягом року   враховується те, що місячна      плата  розподілена на  рік)

За 1 кв. метр (куб. метр)  опалюваної  площі (об'єму) квартири (будинку садибного типу, житлових приміщень у гуртожитках).          

Безперебійне надання послуг з централізованого            опалення протягом   усього опалювального сезону   Перерви у наданні   послуг з централізованого опалення  12 годин на добу (один раз на місяць)           
Температура повітря в житлових приміщеннях (за     умови їх утеплення) відповідає діючим нормам і правилам - 18 град. C (у наріжних кімнатах - 20 град. C)                            Фактична температура в приміщеннях нижча ніж нормативна      12 годин на добу (один раз на місяць)   на 5 відсотків  за кожний градус відхилення    від  18 град. C   до 12 град. C  у  житлових приміщеннях (у  наріжних кімнатах - від  20 град. С  до 14 град. C плати за період відхилення (протягом усього строку   відхилення) при температурі в житлових      приміщеннях нижче ніж  12 град. C (у наріжних кімнатах -  нижче ніж 14 град. C)  плата за        централізоване опалення не     справляється       За 1 кв.  метр (куб. метр)  опалюваної площі (об'єму)     квартири (будинку -     садибного  типу, житлових приміщень у  гуртожитках